Zarabiaj w Bitconnect.

Ciekawy rodzaj projekt oparty o istniejącą kryptowalutę, której wzrost wartości podąża  zatrważającym tempie. Sposób zarabiana zależy   tylko od Ciebie –  który z nich wybierzesz, a  może wszystkie na raz? Poznaj zatem wszystkie z nich. Osobiscie korzystam z pożyczek średni dochów wynosi 1% dziennnie .(jeśli to dla Ciebie mało to ten biznes stanowczo nie jest dla Ciebie)

LENDING Inwestowanie w pożyczkę BitConnect. Możesz zainwestować swoje monety (coiny) w platformę inwestycyjną BitConnect .Ta opcja inwestycyjna polega na czerpaniu korzyści z obrotu generowanego przez bota który zarabia na handlu Bitcoinem. Im większe różnice (spadki i wzrosty cen) tym większe zyski. Otrzymujesz codziennie zyski w oparciu o wybraną przez Ciebie opcję inwestycyjną. Po ukończeniu terminu inwestycji otrzymasz zwrot kapitału z platformy bitconnect ewentualnie możesz ponownie reinwestować kapitał aby nadal otrzymywać zyski.

MINING – Zarabiaj z BitConnect Coin Mining. BitConnect Mining jest procesem, w którym generowane są nowe monety BitConnect. Moneta BitConnect może być wydobyta z procesora / GPU i nie potrzebuje koparki ASIC, jak Bitcoin. Jeśli chcesz zarobić BitConnect Coin poprzez wydobycie, potrzebujesz CPU / GPU.

STAKING – Nabywając BitConnect Coin stają się one Twoim aktywem z oprocentowaniem, do 120% zwrotu rocznie poprzez PoS minting. Wszystko, co musisz zrobić, aby zarobić tą metodą, to posiadanie monet w portfelu Bitconnect-QT. Oznacza to, że każdy posiadający BitConnect Coin w swoim portfelu otrzyma odsetki od ich balansu w zamian za utrzymanie bezpieczeństwa sieci. Ta opcja inwestycyjna polega na wykorzystaniu wzrostu cen w okresie inwestycji i zgromadzeniu większej ilości coinów.

Bitconnect

Rejestracja kliknij link – Rejestracja.