Darmowy Kranik FreeBitcoin

    Freebitcoin to darmowy program (tak zwany „kranik”) do generowania krypto waluty Bitcoin, działa i wypłaca od 2013 roku oraz umożliwia zarabianie w tej walucie całkowicie bezpłatnie.  Sprawdz odrazu działanie Portfela/Giełdy Bitbay Rejestracja. oraz zdobądz darmowe btc w tym kraniku. Wszystko całkowicie za Free.
Link do strony serwisu Freebitcoin: Rejestracja.
 
Jak zarabiamy na Freebitcoin?
   W programie zarabiamy w Bitcoinach co 1 godzinę (po odliczeniu zegara), całkowicie za darmo klikając tylko przycisk „ROLL” po zalogowaniu do serwisu w zakładce FREE BTC. 
Po kliknięciu przycisku „ROLL” losowany jest numer. W zależności od jego wartości otrzymujemy odpowiednią część Bitcoina podaną w tabelce. Czym większy numer tym więcej Bitcoinów otrzymamy, z możliwością wygrania do kwoty odpowiadającej 200$ (~750zł) podczas każdego losowania. Po losowaniu licznik zacznie odliczać czas do następnego możliwego losowania. Nie ma zależności kiedy klikniesz przycisk ROLL po odliczonym czasie, za każdym razem co 1h jest więc szansa na wygranie dodatkowych Bitcoinów o równowartości nawet do 200$ całkowicie za darmo.
Podczas jednego losowania otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 2 dodatkowe bilety na cotygodniową loterię – można zdobyc dodatkowe BTC.
 
Wypłaty
Wypłaty z programu są automatyczne, realizowane co tydzień w niedzielę. Istnieje możliwość zlecenia także wypłat manualnych (24-48h od zlecenia) oraz instant (natychmiastowa wypłata) pobierane są jednak prowizje przy wypłacie w innych formach niż wypłata automatyczna.
Pamiętaj o ustawieniu adresu Twojego portfela BTC w zakładce „Profile” przed pierwszą wypłatą.
Jeśli wypłata automatyczna nie jest jeszcze ustawiona kliknij przycisk Withdraw oraz ustaw opcję „Auto Withdraw”. 
Nie masz  jeszcze własnego portfela BTC polecam darmowy Portfel/Giełda   –     BitBay Rejestracja.  Prosty i intuicyjny Zapraszam w razie pytań pisz.

 
Polecanie serwisu innym osobom
Polecanie programu nie jest niezbędne, przyspiesza jednak uzyskiwane zarobki w programie. Prócz prowizji Bitcoin z aktywności poleconych otrzymujemy także dodatkowo (standardowo, w niektóre dni liczby mogą być większe) 1 los na loterię oraz 1RP (Reward Points) przy każdym losowaniu naszego poleconego, oczywiście za darmo zarówno dla nas jak i dla poleconych. Nie ma ograniczeń odnośnie ilości poleconych których możemy zaprosić do programu, każdy z nich ma także szanse wygrać całkowicie za darmo dodatkowe Bitcoiny w przypadku swojej aktywności.
Aby polecić program innym osobom ze specjalnego linku polecającego wejdź w zakładkę „Refer” -> Your Referral URL to Twój link polecający, za jego pomocą każda nowa osoba zostanie przypisana w programie do Twojego konta i uzyskasz profity z jej aktywności.

Link do strony serwisu Freebitcoin: Rejestracja